Допоможіть розв'язати задачу з пояснюванням. Будь ласка!З однієї ділянки зібрали42 мішки цибулі, а

з другої -29 мішків. З другої ділянки зібрали на 715 кг цибулі менше,ніж з першої. Скільки кілограм цибулі зібрали з кожної ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратюк Артём.

42-29=13м- на столько больше с первой делянки

715:13=55кг- вес одного мешка

42*55=2310кг- с первой делянки

29*55=1595кг- со второй