На склад привезли 240 т насіння. 35% всього насіння було насіння пшениці, 25% - гороху, решта –

ячменю. Скільки т насіння ячменю привезли на склад? Очень срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Шабала Олеся.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

35% = 35 : 100 = 0,35

25% = 25 : 100 = 0,25

1) 240 * 0,35 = 84 (т) - пшеница

2) 240 * 0,25 = 60 (т) - горох

3) 240 - (84 + 60) = 240 - 144 = 96 (т) - ячмень

Ответ : 96 т