На склад привезли 240т насіння.35% всього насіння було насіння

пшениці,25%-гороху,решта-ячменю.Скільки т насіння ячменю привезли на склад?

Ответы на вопрос

Отвечает Полюдова Юля.

Пошаговое объяснение:

35% = 35:100 = 0,35

25% =25:100 =0,25

1)240*0,35 = 84(т) - пшениця

2)240*0,25= 60 (т) - горох

3) 240-(84 +60) =240-144=96 (т) - ячменю

відповідь: 96 т