1046. Автомобіль їхав 3 год зі швидкістю 56,4 км/год і 4 год зі швидкістю 62,7 км/год. Знайдіть

середню швидкість автомобіля на всьому шляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сылка Кристина.

Відповідь:

1) 56,4 * 3 = 169,2 км

2)62,7 * 4 = 250,8 км

3) (169,2 + 250,8)/(3+4) = 420/7 = 60 км/год

Покрокове пояснення: