номер 1046 Автомобіль їхав 3 год зі швидкістю 56,4 км/год і 4 год зі швидкістю 62,7 км/год.

Знайдіть середню швидкість поїзда овтомобіля на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Саликаева Евгения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 56,4*3=169,2 (км)-  їхав  зі швидкістю 56,4 км/год

2) 62,7*4=250,8 (км)- їхав зі швидкістю 62,7 км/год.

3) 169,2+250,8=420 ( км)- всього проїхав овтомобіль

4) 3+4=7 ( год)- був у дорозі

5) 420: 7=60( км/год)-середня швидкість овтомобіля на всьому шляху