Діаметр кола дорівнює 18 см. Обчисліть довжину цього кола. Відповідь запишіть десятковим дробом та

вкажіть одиниці вимірювання. (При обчисленнях вважати , що π = 3,14).

Ответы на вопрос

Отвечает Седякин Матвей.

Ответ:

56,5 см

Пошаговое объяснение:

18*3,14=56,5 см

Отвечает Кавалюс Карина.
Радиус=18/2=9 формула длины окружности- R*2П= 9*3.14=28.26 см