Знайдіть значення виразу 4( 5x - зу) - 6(3х - у), якщо x - Зу = - 3.5 Главноє ответ


Ответы на вопрос

Отвечает Киося Наташа.

Ответ:

-7

Пошаговое объяснение:

4(5x - 3у) - 6(3х - у), при x - Зу = - 3.5

4(5x - 3у) - 6(3х - у) = 20х - 12у - 18х + 6у = 2х - 6у = 2(х - 3у) = 2 * (-3,5) = -7