периметр ділянки прямокутної форми 200,5м.Довжина ділянки становить 0,4 периметра Знайти плрщу

двлянки

Ответы на вопрос

Отвечает Таушканов Антон.

Ответ:

1608,01 м2

Пошаговое объяснение:

200,5*0,4=80,2 м довжина делянки

200,5- 80,2*2 = 40,1

40,1/2=20,05

80,2*20,05=822,05 м2