Обчисліть площу фігури обмеженої лініями:1) y=3-2x-x^2 і 2)x+y=1​


Ответы на вопрос

Отвечает Касіян Андріана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

\displaystyle S=\int\limits^1_{-2} {(-x^2-x+2)} \, dx =-\frac{x^3}{3} \bigg |_{-2}^1-\frac{x^2}{2} \bigg |_{-2}^1 +2x \bigg |_{-2}^1=\frac{21}{2}