Обчисліть площу фігури ,обмеженої лініями у=4х-х^2 у=4-х


Ответы на вопрос

Отвечает Мартыненко Павел.
4 х-х^2=0
x(4-x)=0
x1=0;x2=-4
xв=-4/-2=2
ув=4*2-2^2
ув=8-4=4
S= \int\limits^a_b {x} \, dx = \int\limits^a_b {4x-x^2} \, dx  
і тоді по формулі знайти треба площу,але саме основне це це намалювати графік