Дві бригади малярів повинні пофарбувати 273 м2 стін. Одна бригада за 1 годину фарбує 13,1 м2, а

інша - на 1,1 м? більше. За який час обидві бригади Виконають цю роботу, працюючи разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Резнов Антон.

Ответ:

10 годин

Пошаговое объяснение:

1. 13,1+1,1 = 14,2 (м2) - фарбує друга бригада за 1 год;

2. 13,1+14,2=27,3 (м2) - фарбують за годину разом дві бригади;

3. 273/27,3=10 (год) - час за який обидві бригади виконають цю роботу, працюючи разом