У трьох ящиках 36 кг помідорів, причому в першому на 4 кг більше, а у другому – удвічі більше, ніж

у третьому. Скільки помідорів у кожному ящику? эпжпжпжэп нужно здато сегодня​

Ответы на вопрос

Отвечает Комаров Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 ящик = х + 4

2 ящик = 2х

3 ящик = х

х + 4 + 2х + х = 36

4х = 36 - 4

4х = 32

х = 32 : 4

х = 8

1 ящик (х+4) = 8 + 4 = 12 кг

2 ящик (2х) = 2*8 = 16 кг

3 ящик (х) = 8 кг

12 + 16 + 8 = 36