Запиши вираз і знайди його значення... Будь ласка! Від 900300відняли суму частки чисел 45 198і 54

та добутку чисел 3087і 65.

Ответы на вопрос

Отвечает Аминов Дмитрий.

Ответ:

698808

Пошаговое объяснение:

900300-(45198:54+3087*65)=900300-(837+200655)=900300-201492=698808