Перенесіть до лівої частини рівняння всі доданки, що містять змінну, а до правої — доданки, що не

містять змінної: а)13x+5-9x=-4+8x+5; б) -20+2x-11x+5=0; в)17x - 9x = -8x + 3x; г) 0,1x = -0,3x + 6 + 2x; д)25=-1,3x+16-9x; е) 0,8x-0,5x+7=3x. Пожалуйста))

Ответы на вопрос

Отвечает Гаркуша Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Ким Настя.
А). 13x + 5 - 8x = -4 + 8x + 5
13x - 8x + 8x = -4 + 5 -5
13x = - 4

Б). -20 + 2x - 11x + 5 = 0
-20 + 5 = -2x + 11x
-15 = 9x

В). 17x - 9x = -8x + 3x
17x - 9x + 8x - 3x =
13x = 1

Г). 0,1x = -0,3x + 6 + 2x
0,1x + 0,3x - 2x = 6
- 1,6x = 6

Д). 25 = - 1,3x + 16 - 9x
25 - 16 = -1,3x - 9x
9 = -10,3x

E). 0,8x - 0,5 x + 7 = 3x
0,8x - 0,5x - 3x = -7
-2,7x = -7

Третья строка в каждом примере вроде не нужна, но я всё равно написала, может пригодится.