Перенесіть із лівої частини рівняння до правої доданок, що не містить змінної: 1) - 5x + 1, 2 =

2x + 11 2) 4x - 9 = - x - 5, 2 3) 13x - 7 = 0срочно даю 50 балів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Котаева Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

№1

- 5х + 1,2 = 2х + 11

- 5х - 2х = 11 - 1,2

- 7х = 9,8

х = 9,8 : (-7)

х = -1,4

№2

4х - 9 = - х - 5,2

4х + х = -5,2 + 9

5х = 3,8

х = 3,8 : 5

х = 0,76

№3

13х - 7 = 0

13х = 0 + 7

13х = 7

х = 7 : 13

х = 7/13