Спрости вираз -7,5 +x+3,7 + (-4,2) + 5,8 і знайдийого значення, якщо x = 1,8.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мацько Софья.

якщо спростити

-7,5 + x + 3,7 + (-4,2) + 5,8 = -2,2 + х

Якщо x = 1,8.

-7,5 + 1,8 + 3,7 + (-4,2) + 5,8 = -0,4