У чайному сервізі 6 чашок. На скільки більше чашок у 7 таких сервізах?


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Аэлита.
7*6=42
42-6=36
Відповідь: на 36 чашок більше
Отвечает Волкова Елена.

Рішення:

6 + 7 = 13 (чашок)

Відповідь: На 13 чашок більше у таких сервізах