Знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпеда, якщо його ширина 6,8 см, довжина - у 2,5 рази більше, а

висота на 0,5 см менше довжини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Щетильникова Олеся.

а = 6,8 см - ширина

b = 6,8 · 2,5 = 17 см - длина

с = 17 - 0,5 = 16,5 см - высота

V = abc = 6,8 · 17 · 16,5 = 1907,4 см³ - объём прямоугольного параллелепипеда.

Ответ: 1907,4 см³.