8. (2 бали) Знайдіть гострі кути прямокутного трикутника, якщо зовнішні кути при вершинах цих кутів

відносяться як 12:15.

Ответы на вопрос

Отвечает Титяпова Елизавета.

Ответ:

40 и 50 градусов

Пошаговое объяснение:

12 и 15 делим на 3, получаем 4 и 5

4х+5х=90

х=10

Первый угол 4*10=40

Второй угол 5*10=50