Знайдіть значення виразу 7(4x-3)-5(8-2x), якщо x = -6,2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Дашулька.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

= 28х - 21 - 40 + 10х =

38х - 61.

х = -6,2

(38 * (-6,2) ) - 61 =

-235,6 - 61 = -296,6