Периметр квадрата дорівнює 24 см. Побудуй прямокутник, якщо довжина його дорівнює стороні

квадрата, а ширина – у 3 рази менше. Знайди периметр прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Миятбек Жанибек.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Р квадрата = 24 см

а = Р : 4

1) 24 : 4 = 6 (см) - сторона квадрата и длина прямоугольника

2) 6 : 3 = 2 (см) - ширина прямоугольника

3) 2 * (6 + 2) = 2 * 8 = 16 (см) - периметр прямоугольника

Ответ: 16 см