Есептің шешімін өрнекпен жаз . Алина мен Кәмила мектеп ойынын ойнады . Алина санды былай жасырды :

« Менің ойлаған саным 7 есе арттырылған 4 » . Кәмила жасырған сан : « 5 есе арттырылған 3 » . Алинаның ойлаған саны Кәмиланың санынан қаншаға артық ? 2 сынып​

Ответы на вопрос

Отвечает Есимбекова Аружан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7*4=21

5*3=15

21-15=6

6ға артық