Суму чисел 600 і 340 зменшити на їхню різницю​


Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Катюша.

Ответ:

600+340=940

600-340=260

940-260=680

Отвечает Парамонова Лиза.

Ответ:

680

Пошаговое объяснение:

600+340=940 сума чисел

600-340=260 різниця чисел

940-260=680 сума чисел 600 і 340 зменшена на їхню різницю