Помогите пожалуйста дам 80 балов срочно пж 2. Скласти рівняння і розв'язати задачу. На першій

ділянці було в 3 рази більше саджанців, ніж на другій. Після того як із першої ділянки вивезли 30 саджанців, а на другій посадили ще 10, на обох ділянках саджанців стало порівну. Скільки саджанців було на кожній ділянці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Гагарин Васик.

Ответ:

60 и 20

Пошаговое объяснение:

На второй х саженцев, а на первой 3х

После пересадки 3х-30=х+10

2х=40

Х=20

3*20=60