У рівнянні 2(7х - 3) = 2х + 6 після розкриття дужок, ми отримаємо:


Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Аня.

Ответ:

14х-6

Пошаговое объяснение:

14х-6=2х+6

14х-2х=6+6

12х=12

х= 12/12

х=1