Вкладник поклав до банку 5800грн під 5% річних. Яка сума буде на його рахунку через 1 рік?​


Ответы на вопрос

Отвечает Борщ Иван.

Ответ:

6090 гр

Пошаговое объяснение:

100% - 5% = 95%

5800 * 95 : 100 = 5510 - 95%

5800 - 5510 = 290 - 5%

5800 + 290 = 6090 (гр) - буде у вкладника через рік

Отвечает Арнаут Ярослава.

5800×1,05=6090

??????????!?