2) До магазину завезли 350 кг яблук, а до кіоску — на 230 кг менше, ніж до магазину. Скільки

кілограмів яблук завезли до магазину і кіоску?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вдовин Рома.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

350 - 230= 120 кг завезли до кіоску

350 + 120 = 470 кг стільки  яблук завезли до магазину і кіоску

Отвечает Наумова Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)350-230=120 (кг) привезли к киоску 2)350+120=470 (кг) привезли магазин и киоск вместе

Ответ 470 кг