Спростіть вираз 3∙(х-0,8)- (6х+1,6) та знайдіть його значення, якщо х=-2​


Ответы на вопрос

Отвечает Хворов Иван.

Пошаговое объяснение:

3х-2.4-6х+1.6

-3х-0.8

Якщо х=-2, то -3*(-2)-0,8=6-0.8=5.2