Ширина ділянки прямокутної форми 40м, а довжина - у 6 разів більша. Знайти площу й периметр цієї

ділянки. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудинова Анастасия.

Ответ:

S=? S=a*b

P=? P=2*(a+b)

b(ширина)=40

а(длинна)=40*6

Р=2*(40+(40*6))=560м

S=40*(40*6)=9600m^{2}

Пошаговое объяснение: