Допоможіть розв'язати ширина ділянки прямокутної форми 30м,а довжина у 3 рази більша.знайти площу

і периметр цієї ділянки.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Руслана.
Ширина дiлянки = 30 м (b)
Довжина = 30 м * 3 = 90 м (а) - у 3 рази бiльша
1) Р = (a + b) * 2 - ?      2) S = a * b - ?

1)Р = (90 + 30) * 2 = 120 * 2 = 240 (м) - периметр дiлянки
2)S = 90 м * 30 м = 2 700 (кв.м) - площадь дiлянки
1 а = 100 кв.м         2 700 : 100 = 27 (а) - площадь дiлянки

Вiдповiдь: 1) Р = 240 м;   2) S = 2 700 кв.м = 27 а.