Різниця двох чисел дорівнює 17 а їх Середнє арифметичне становить 125 знайдіть ці числа помогите​


Ответы на вопрос

Отвечает Лошак Юра.

Ответ:

116,5 и 133,5

Пошаговое объяснение:

(х+17)+х= 125*2=250

2х=250-17=233

х= 116,5

проверка

(116,5+17+116,5)2=125