Скільки десяткових дробів розташовано на координатній прямій між дробами 8,1/10 і 8,2/10​


Ответы на вопрос

Отвечает Секенов Альхамжан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8. 1/10 = 81/10 = 8,1

8. 2/10 = 82/10 = 8,2

8,1 = 8,10

8,2 = 8,20

Между этими дробями, расположены дроби :

8,11; 8,12; 8,13; 8,14; 8,15; 8,16; 8,17; 8,18; 8,19.