За якого значення а значення виразів 4(-3,5+3а) і 2(-3 + 10а) є рівними


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

4(-3,5+3а)=2(-3+10а)

-14+12а=-6+20а

12а-20а=-6+14

-8а=8

а=-1