1. Знайти корінь рівняння 10,8(х-24,9)=5,4. Знайти значення виразу (15,3-2,8:0,56+3,8)*2,8=

39,48. Допоможіть будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шабловский Вадим.

Ответ:

х = 25.4

Пошаговое объяснение:

(x  - 24.9 )  = 5.4/10.8

x - 24.9 = 0.5

x =  24.9+0.5

x = 25.4