Помогите пожалуйста Как решаются 1)середне арифметичне чисел 7,8 і х дорівнює 7,2.Знайдіть число

х 2)середне арифметичне двох чисел,одне з яких у 4рази менше від другого дорівнює 10.Знайдіть ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Дрёмина Лиза.

Ответ:

1)6,6 2) 4 и16

Пошаговое объяснение:

1)  7.8 +х =7,2*2

х=14,4-7,8=6,6

проверка:

7,8+6,6=7,2

2) х+4х=10*2=20

5х=20

х=4

проверка:

(4+16)/2=10