На одній ділянці в 4 рази більше кущів малини, ніж на 2гій. Коли з однієї ділянки пересадили на

другу 15 кущів то на обох ділянках кущів стало порівну. Скільки кущів малини було на кожній ділянці. Скласти рівняння і розв'язати задачу. Пожалуста срочноооо!

Ответы на вопрос

Отвечает Кунцевич Алексей.

Ответ:

40 и 10

Пошаговое объяснение:

Х на второй грядке, 4х на первой

Когда пересадили, стало 4х-15=х+15

3х=30

Х=10 на второй и 4*10=40 на первой