Знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпеда (в метрахкубічних), у якого ширина 1,2 м,довжина - на

42 дм більшеширини, а висота - на 83 смменше ширини.Помогите!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Буздалин Игорь.

Ответ:

1)1,2м+42дм=5,4м-довжина

2) 1,2м-83см=0,37м-висота

3)1,2м*2,4м*0,37м=1,0656 м³