Чи правильно, що число 5 є коренем рівняння 3х+8=23?


Ответы на вопрос

Отвечает Джураев Далер.

Ответ:

так

Пошаговое объяснение:

замість х підстав 5:

3х+8=23

3•5+8=23

23=23

Отвечает Осипова Елизавета.

Правильно, бо якщо підставити 5 в рівняння то буде 23:

3

3 \times 5 + 8 = 23 \\15 + 8 = 23 \\ 23 = 23