Как решить єту задачу? - ширина прямокутної ділянки дорівнює 1,43 км , а довжина на 0,69 км більша

за ширину.чому дорівнює периметр ціеї ділянки? Срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Ангелина.

Ответ:

b=1,43 км

a=0,69 км

P=a+b+a+b=0,69+1,43+0,69+1,43=4,24 км

Пошаговое объяснение: