Розв'яжіть рівняння 2(x + 7) = 8​


Ответы на вопрос

Отвечает Вайтёнок Аня.

Ответ:

x = -3

Пошаговое объяснение:

2(x + 7) = 8

скоротимо рівняння на 2

x + 7 = 4

перенесемо 7 у праву частину з протилежним знаком

x = 4 - 7

x = -3