На заводі у трьох цехах працює 626 робітників. У першому цеху працює у 2 рази більше людей, ніж у

другому, а в третьому - 142 робітника більше, ніж у другому. Скільки робітників працює в кожному цеху?

Ответы на вопрос

Отвечает Рябовол Юля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x+X2+x+142=626

4x= 626 - 142

4x = 484

x = 484:4

x= 122 во втором цехе

X2=122*2= 244 в первом цехе

x+142=122+142=264