Розв'язуючи задачу, учень мав деяке число помножити на 0,5 і до результату додати 3. Замість цього

він поділив це число на 0,5 і від частки відняв 3. Результат вийшов такий же як і мав вийти, Знайдіть чтсло, яке учневі треба було помножити. ПОМОГИТЕ ПОЖАЙЛУСТА. МАТЕМАТИКА 6 КЛАСС

Ответы на вопрос

Отвечает Лоскутов Александр.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

х×0.5+3=×÷0.5-3

0.5х+3=2х-3

-0.5х+2х=3+3

1,5х=6

Х=6÷1.5

Х=4