1.виконайте дії:23,345×26 9,587×13,8012.розвязати рівняння×:12,394)=1,23.знайти периметр та площу

прямокутника зі сторонами 1,3см та 2,6см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зиятбеков Мади.

Ответ:

1.

23,345×26=606,97

9,587×13,801=132,31

2.

х≈15 (роз'яснення у фото)

3. S=ab=1,3×2,6=3,38 см'2

P=2(a+b)=2×(1,3+2,6)=7,8 см