Один із коренів рівняння 3х² + 8х + с дорівнює -3. Знайдіть невідомий коефіцієнт та другий корінь​


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Камилла.

Ответ:

1/3   и -3

Пошаговое объяснение:

Т. к  х1=-3, то 3*9+8*(-3)+с=0.    27-24+с=0.   3+с=0.   с=-3.

Тогда уравнение примет вид  3x^2+8x-3=0.   D=64+36=100=10^2.

 x1=(-8+10)/6=2/6=1/3.