СрОчНоо. Запишіть перших 5-ть членів послідовності заданої формулою n an=(-1) •1/n(n+1)


Ответы на вопрос

Отвечает Бобылева Вилена.

Ответ:

2; 3; 4; 5

Пошаговое объяснение

перші чотири члени, тобто член номер 1, номер 2, 3, 4.

n - це і є номер члену, тому підставляємо у формулу відповідно числа 1, 2, 3, 4.

n = 1

y1 = 1+1 = 2

n = 2

y2 = 2+1 = 3

n = 3

y3 = 3+1 = 4

n = 4

y4 = 4+1 = 5