Пасажирський потяг зі швидкістю 72 км/год Подолав відстань між містами за 15 год. За скільки годин

приїде цей потяг зворотній шлях, Якщо його швидкість збільшиться на 18 км/год. Пожалуйста помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Марвин Микаэл.

Ответ:

12 годин

Пошаговое объяснение:

72+18=90 (км/год) збільшена швидкість

72*15=1080 км - відстань між містами

1080:90=12 (год)