При якому значенні а рівняння (а-8)х=5+3а має корінь, що дорівнює числу 2?


Ответы на вопрос

Отвечает Плышевская Александра.

При x=2 вираз (а-8)х=5+3а дорівнює 2(а-8)=5+3а => 2a-16=5+3a => 2a-3a=5+16 => -a=21 => a=-21.

Отвечает Biryuk Ira.

Пошаговое объяснение:

воттттттттттттттттттттттт