спростіть вираз : -(с-5)+(b-4)-(a-c) та знайдіть його значення якщо a=16 , b=21 , с=дві цілих одна

шістнадцята

Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

Ответ:

-(с-5)+(b-4)-(a-c)= -с+5+b-4-a+c=1+b-a

1+21-16=6