Знайди швидкість руху катера за течією ріки, якщо його власна швидкість 15 цілих одна друга км/год,

а швидкість течі ріки . – 2 цілих дві треті км/год в в А 17 цілих одна шоста км/год. Б 18 цілих одна шоста км/год. B 17 цілих дві третіх км/год, Г інший варіант відповіді​

Ответы на вопрос

Отвечает Ивакин Никита.

Ответ:

Б 18 1/6

Пошаговое объяснение:

15 1/2+2 2/3=17 3/6+4/6=17 7/6=18 1/6 км/год