У кошику яблук в 4 рази більше, ніж на тарілці. Скільки яблук на тарілці, якщо їх на 9 менше, ніж у

кошику? Вкажіть рівняння яке відповідає розв'язку задачі, якщо кількість яблук на тарілці позначимо за х.

Ответы на вопрос

Отвечает Олина Инга.

Ответ:

на тарілці 3 яблука, в кошику 12 яблук

Пошаговое объяснение:

( вроді би так)

Нехай яблук на тарілці х штук, тоді в кошику 4х або ж (х+9) яблук. Маємо рівняння:

4х = х+9

4х - х = 9

3х = 9

х= 3

3+9 = 12 (ябл) - в кошику